Koordinátor paliativní péče

Domov seniorů
10 / 12 / 2020

Pro nadstandardní Domov seniorů, s vysoce lidským a individuálním přístupem, hledáme zdravotní sestřičku, která bude organizovat paliativní péči v Domově seniorů Novovysočanská. Jejím úkolem, kromě vykonávání zdravotních výkonů indikovaných lékařem (injekce, převazy, podávání léků apod.) a odborná zdravotní garance - tzn. vyhodnocování zdravotního stavu klientů, bude koordinace paliativní péče, spolupráce s paliatrem, koordinace paliativního týmu. Součástí práce bude i administrativní vedení poukazů, léků, evidence výkonů a pod.

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu - v režimu denních služeb (tzn pouze ranní v pracovních dnech), v případě zájmu je možné vyjednat i jiný režim.

Nutné vzdělání pro všeobecnou zdravotní sestru, vyhodou je akreditace paliativní péče. Požadujeme velmi pozitivní vztah k seniorům, příjemné vystupování.

Nabízíme možnost vzdělávání a specializace, inovativní přístupy, výborný kolektiv, možnost kariérního postupu. Dále nabízíme individuální přístup k zaměstnancům s možností ovlivnit směny (vhodné např. při studiu).

Možnost zapojení do projektů - mezinárodních i národních.

Nabízíme přednostní umístění dítěte od 1 do 4 let do Dětských skupin, 5 týdnů dovolené, dobré platové ohodnocení. Pravidelné výkonnostní odměny.