Vedoucí domova seniorů

Domov seniorů
10 / 05 / 2022

Domov pro seniory Novovysočanská poskytuje svým klientům ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, celodenní stravu, zdravotní péči, pomoc při péči o svou osobu a domácnost a další služby s pobytem spojené.

Do týmu hledáme manažera, který bude rozvíjet vize poskytované kvalitní služby.

Co bude Vaším úkolem:

vedení týmu cca 35 pracovníků – organizace práce členů týmu, plánování směn, vedení výkazů, delegování úkolů a dohled nad jejich plněním, motivace týmu, dávání zpětných vazeb apod., práci týmu Vám pomohou koordinovat odborníci v sociální práci i zdravotnictví
analyzování a zefektivňování procesů
spolupráce v nastavování změn, tvorba interních dokuemntů, jejich implementace a komunikace do týmu
práce v interním systému IS
Vyhledávání a analýzy možností, jak optimalizovat pracovní procesy
Dodržování firemních standardů, firemní kultury a její aplikace
Kontrola, hodnocení, odměňování podřízených pracovníků
Budeme rádi, když nám pomůžete zlepšit efektivitu, vylepšit stávající procesy...

Pozice je v rámci středního managementu firmy a to znamená, že se budete řešit různorodou agendu s ostatními manažery.

Co od Vás očekáváme:

zkušenosti s vedením týmu podmínkou
schopnost řešení krizových situací s chladnou a jasnou hlavou
schopnost prioritizovat a pracovat samostatně
velmi dobré komunikační dovednosti
ochota naučit se velké množství nových informací
znalost MS Excel (jedná se o výhodu, ale není podmínkou)
vysokoškolské vzdělání (zaměření na sociální práci či zdravotnictví není podmínkou)
Co Vám nabízíme:

Dobré platové ohodnocení, čtvrtletní odměny.

Pracovní doba - dle potřeb a dohody.

Nabízíme: možnost ubytování, možnost hlídání dětí do 3 let, možnost podílet se na vizích a plánech rozvíjející se neziskové organizace, dotované stravování, sociální fond

Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání

Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva