Hledáme chůvu do Dětské skupiny

Dětské skupiny
3 / 06 / 2021

Registrovaná Dětská skupina hledá chůvu. Prostřednictvím Dětských skupin poskytují Sociální služby Praha 9, z.ú. nadstandardní služby ve vzdělávání a výchově dětem zpravidla od 1 do 4 let. Náplní práce bude péče o děti od 1 roku v plném rozsahu. Pracovník bude mít na starosti jak péči o fyzické potřeby dětí, tak péči o rozvoj dítěte. Práce v pravidelných směnách v době mezi 7 - 18hodin.Povinností bude vstřícně, mile a s pochopením komunikovat jak s dětmi, tak i s jejich rodiči.

Proč právě práci u nás? Poskytujeme péči na vysoké úrovni, integrujeme i děti se speciálními potřebami a provozujeme vlastní kuchyně, kde naše paní kuchařky vaří nejen bio, pro zdravé děti, ale umíme i bezlepkovou a jinou dietu. Naše dětské skupiny získaly certifikát kvality. Malý kolektiv v dětské skupině je mladý, aktivní, flexibilní a hlavně přijímající.

Požadujeme: praxi v práci s dětmi, vzdělání v oboru pedagogika, čistý trestní rejstřík, ústní projev v českém jazyce na úrovni rodilý mluvčí, bez zjevných logopedických vad a bez cizího přízvuku.

Pokud umíte hrát na hudební nástroj: flétnu, kytaru nebo klavír a k tomu jste přirozeně veselý/á a pozitivní osobnost máte velkou výhodu.