Zpívání v Domově seniorů

Domov seniorů
7 / 05 / 2020

Děkujeme Divadlu Gong, Městské části Praha 9 a všem účinkujícím za krásné koncerty, které se pořádají pravidelně ve středu v Domově seniorů. Videa z produkce můžete shlédnout ve fotogalerii - Domov seniorů, co se u nás děje.

Květnové hudební středy

  

6.5. Jakub Machulda

- mladý multiinstrumentalista a bývalý student oboru Muzikálové herectví na Mezinárodní konzervatoře v Praze

- Jakub vystoupí  s muzikálovými hity na hudební podklady (součástí jsou také písně Karla Gotta, Waldemara Matušky, Franka Sinatry a dalších)

- jeho neuvěřitelná fyzická i hlasová podoba s Elvisem Presleym ho přivedla na myšlenku hudebního uskupení věnující se tvorbě této legendy

- vystoupí s kapelou Elvis Live jako Elvis Presley.

   

13.5. Duo dvě – Lada Soukupová

- muzikálový recitál s názvem My Favourite Things ...Z mých nejoblíbenějších obohacený o šansony nejen francouzské

Lada má v současné době angažmá v Hudebním divadle v Karlíně v Praze. Jako člen company nastudovala muzikály – Noc na Karlštejně, Zpívání v dešti, Jekyll a Hyde, Producenti, Limonádový Joe, Carmen a Jesus Christ Superstar a operety –Netopýr a Čardášová princezna, Bonnie a Clyde a Čas růží. Zpívala v muzikálech Mamma Mia, Ať žijí duchové, Rocky a Tři oříšky pro Popelku. Spolupracuje s orchestrem Karla Vlacha a Septetem Plus Dalibora Kaprase. Zpívá jako vokalistka s Helenou Vondráčkovou a Marií Rottrovou.V současnosti se kromě muzikálů věnuje vlastním projektům: Live Magic Trio – akustická formace interpretující písně skupiny Queen, Piňa Co.&Lada – jazzový kvartet.

  

20.5. Sestry Havelkovy

- Swingové dámské trio, slaví v letošním roce 35. let svébytné existence narozeninovou swingovou párty ala První republika

- jejich repertoár se skládá  výhradně z písní let 20., 30. a počátku 40. let minulého století, které SH interpretují s autentickou nostalgií a vytříbeným citem pro duch doby. Kostýmy a průvodní slovo dotvářejí celou atmosféru.

  

27.5. Musica per tre

- klasické skladby W.A. Mozarta a J.Iberta  v podání dechového tria

- dřevěné dechové trio : hoboj - Jana Bergmannová

                                            klarinet - Petr Vaněk

                                            fagot - Miloš Wichterle

 

 

Začátek akcí vždy v 15,00

Délka : 60 minut