Pracovník v sociálních službách v denním stacionáři

Stacionář
14 / 09 / 2023

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu!

Přidejte se k nám jako Pečovatel/ka pro seniory a klienty s Alzheimerovou nemocí či jiným typem demence v Denním stacionáři!

Máte rádi práci s lidmi a chcete mít smysluplné zaměstnání? Pak jste tím, koho hledáme!

Co Vás u nás čeká?
·       Práce v malém týmu: Spolupracujeme, abychom poskytovali našim klientům tu nejlepší péči.

·       Kreativní a smysluplnou práci: U nás nebudete jen pečovat o klienty, ale také povedete aktivizační programy. Můžete se věnovat cvičení na židlích, trénování paměti nebo organizování různých kreativních činností podle svého zájmu. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a plně rozvinuli svůj potenciál, zaměření činností si tedy můžete přizpůsobit.

·       Zaučení a podpora: Nemáte zkušenosti s prací v oblasti sociálních služeb nebo aktivizací? Nevadí! Rádi Vás vše naučíme a podpoříme.
Co nabízíme?
·       Zástup za dlouhodobou nemocenskou s možností následné spolupráce: Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s našimi zaměstnanci. Nástup možný od 6. 11. 2023.

·       8h pracovní dobu: Nabízíme stabilní pracovní režim.

·       Víkendy a svátky volné: Můžete si plánovat svůj volný čas.

·       2 dny sick days: V případě nemoci nebo neočekávané situace máte zajištěno placené volno.

·       Kafeterie: Možnost výběru benefitů dle Vašich potřeb.

·       Soda stream: Osvěžte si den oblíbeným nápojem.

·       Závodní stravování: Jídlo na pracovišti, které vám ušetří čas a peníze.
Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který pomáhá našim klientům zůstat aktivními a plnohodnotnými i přes zdravotní omezení nebo Alzheimerovu nemoc či demenci. Vaše práce bude mít smysl.

Pokud chcete více informací nebo máte zájem o danou pozici, pošlete nám svůj životopis na naši e-mailovou adresu zileckova@ssspraha9.cz nebo volejte na 725 959 323 (pracovní dny 8 – 15h). Těšíme se na Vaši odpověď a na to, že Vás přivítáme v našem týmu!